شنبه بیست و ششم مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۶:۴۶ بعد از ظهر

اخبار شرکت بیمه دانا

عضو هیات مدیره بیمه دانا استعفا کرد

ازقرار معلوم،سعید شیرزادی 15 آبان ماه سال 97 متن استعفای خودرا به سعید خدامرادی،مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صبا تأمین، ارایه کرده و ازآن زمان تا اکنون معلوم نیست که چرا صبا تامین، نسبت به معرفی نماینده جدیدخود در هیات مدیره بیمه دانا سهل انگاری کرده است؟

سهام صبا تامین در بیمه میهن واگذار می شود/ یک عضو هیات مدیره بیمه دانا تغییر می کند

خدامرادی،اذعان داشت که تا اکنون نمایندگان خود در شرکت های بیمه ای ملت،البرز و میهن را تغییر داده و تاکید کرد که بزودی هم یکی از نمایندگان شرکت سرمایه‌گذاری صبا تأمین در هیات مدیره بیمه دانا تغییر می کند.

پیوند بیمه و صنعت حمل و نقل، لازمه توسعه کشور

ابراهیم کاردگر، کنار هم قرار گرفتن دو مجموعه مالی بیمه و بانک به عنوان دو نهاد تاثیرگذار در اقتصاد کشور را یک اتفاق خوب نامید و بیان داشت: این امر بخشی از دغدغه‌های این قشر و خانواده‌هایشان را در حوزه بیمه خودرو و درمان تکمیلی برطرف خواهد کرد.

شرکت‌های کوچک بیمه ای با قیمت پایین وخدمات بی کیفیت مشکل سازهستند!

ابراهیم کاردگر گفت: یکی از مشکلات صنعت بیمه ما عدم ریل گذاری درست مسیر از ابتدا است چرا که سندیکای بیمه گران متاسفانه ابزار اجرایی برای قوانین خود ندارد.

سهامداران بیمه دانا دنبال حاشیه سود مناسب باشند

جعفری گفت:از همه کارکنان و همکاران خود انتظار داریم برای برآورده کردن انتظارات و توقعات سهامداران شرکت دنبال حاشیه سود مناسب باشند و با شدت بخشیدن به فعالیت و تلاش‌های خود بار دیگر بیمه دانا را به سرآمدترین شرکت در صنعت بیمه کشور تبدیل کنند.