چهارشنبه بیست و سوم آبان ۱۳۹۷ ساعت ۶:۴۷:۴۹ بعد از ظهر

اخبار وزارت راه و شهر سازی

عملکرد موفق آخوندی در افزایش هزینه‌های زندگی!
افزایش 29 درصدی اجاره نشین‌ها در زمان مدیریت عباس آخوندی بر وزارتخانه راه و شهرسازی+ جدول و نمودار

کارشناسان علت این افزایش میزان اجاره بها را نتیجه سیاست‌های غلط عباس آخوندی در وزارت راه و شهرسازی می‌دانند که سبب سخت تر شدن زندگی بسیاری از هموطنانمان شده است اما در مقابل این فشاری که بر زندگی مردم وارد شد، اهداف و برنامه‌های گروه‌هایی را نیز محقق کرد که از جمله آن می‌توان به مسئولین شهری تهران اشاره کرد که همچنان به دنبال افزایش هزینه‌های زندگی در تهران هستند.

خداحافظی دسته جمعی مشاوران آخوندی از وزارت راه و شهرسازی

برکنار از استعفای نفرات قبلی، گفته می‌شود که استعفای سید رضا هاشمی مشاور معماری وشهرسازی وزیرسابق راه وشهرسازی،"اصغر فخریه کاشان" مشاور وزیر سابق راه و شهرسازی در امور بین‌الملل و حسین عبده تبریزی مشاور وزیر سابق راه و شهرسازی در امور مدیریت و تامین مالی که همین چند وقت قبل رخ داده ارتباط چندانی با آمدن وزیر جدید راه وشهرسازی نداشته است.

آیا وزیر جدید راه و شهرسازی خبر دارد؟
جلسات هیات مدیره شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک تعطیل شد/ 2500 کارمند نظاره‌گر بی‌انضباطی در هیات مدیره یک شرکت صد در صد دولتی

این شرکت دارای 2500 نفر نیروی انسانی بوده که در قالب یک سـازمان مرکـزی در تهـران و 31 اداره در استان‌های کشور و 200 شعبه و 1000 واحد محلی فعال است.

چرا وزیر جدید راه و شهرسازی بی‌نیاز را با خود به ایلام نبرد؟
آیا شومن تلویزیون از روابط عمومی وزارت راه وشهرسازی خداحافظی می‌کند؟/ همراهی قاسم بی نیاز از بهبهانی تا اسلامی!

در صورت درست بودن این خبر، این تصور پررنگتر خواهد شد که شاید فصل جدایی "قاسم بی نیاز" پس از 9 سال نشستن بر صندلی مدیرکل روابط عمومی این وزارتخانه سر رسیده باشد.

رئیس سابق مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در گفتگو با «نود اقتصادی»:
بابت نامه تشکرآمیز مجلس به آخوندی باید تاسف خورد!

سید محمود فاطمی عقدا از نامه تشکر آمیز ۱۶۷ نماینده مجلس شورای اسلامی خطاب به عباس آخوندی وزیر مستعفی راه وشهرسازی ابراز تعجب کرده و اعلام داشت که قبل از برخورد با عباس آخوندی، باید مجلس را مورد سوال قرار داد و بابت آن تاسف خورد!

«نود اقتصادی» به بهانه قرارداد فاینانسی جدید ایران و برزیل، تمام فایناس‌های سالهای اخیر را بررسی کرد؛
همه فاینانس‌های سرکاری دولت روحانی


پربیننده