دوشنبه بیست و هشتم مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲:۱۸:۴ قبل از ظهر

اخبار بیمه مرکزی

انتخابات دبیرکلی سندیکای بیمه گران ایران مردادماه تعیین تکلیف می شود

"غلامرضا سلیمانی" در گفتگو با نود اقتصادی،اعلام کرده که از نظر مقام ناظر،بعداز تصویب اساسنامه جدید سندیکای بیمه گران، انتخابات باید انجام شود و پیش بینی کرده که در مردادماه سالجاری تکلیف این انتخابات روشن شود.

شعبه های کشیک بیمه آسیا در سالگرد ارتحال امام (ره) و عید سعید فطر

در تهران، اداره خسارت مرکز (خیابان طالقانی،نرسیده به تقاطع قرنی) ، اداره خسارت شمال تهران (پارک سوار بیهقی) و مجتمع تخصصی پرداخت خسارت خودرو های سنگین (خیابان شهید رجایی، بعد از سه راه اتکا، خیابان رضایی عدل( لاین کندرو) خیابان آهن­فروشان، تقاطع خیابان شریعتی) روزهای 15،14 و 16خرداد ماه سال جاری از ساعت 8تا13فعال می باشند.

رئیس کل اسبق بیمه مرکزی به سرمایه گذاری خوارزمی پیوست

جواد فرشباف ماهریان به تازگی جایگزین عباسعلی ارجمندی شده و به عنوان رئیس موظف هیات مدیره سرمایه گذاری خوارزمی معرفی شده است.

شرکتهای بیمه ای ازشانه خالی کردن بدنه بیمه مرکزی از مسئولیت اتکایی می ترسند!

وی ، به صورت مشخص عنوان کرده که از رفتار رئیس کل بیمه مرکزی در اجرایی کردن این قرارداد حس کاملا مثبتی دارد اما از بدنه بیمه مرکزی از جمله "جهانگیری"، معاون اتکائی بیمه مرکزی می‌ترسد و نگران است!

«نود اقتصادی» در گزارشی تحلیلی بررسی کرد؛‌
چرا اتاق ضد تحریم در بیمه مرکزی تشکیل نشد!

آیا بیمه مرکزی برای اتخاذ آرایش ضد تحریمی و تشکیل اتاق تحریم صنعت بیمه در شرایط فعلی دچار فراموشی شده است؟ هنوز با قطعیت نمیتوان به این سوال مهم پاسخ گفت، اما هر چه که هست با استناد به سخنان رئیس کل بیمه مرکزی میتوان جمع بندی کرد که این مهم، تا اکنون به الویت مهم و اصلی نهاد ناظر تبدیل نشده وصنعت بیمه هم در این بین تا حدودی بلاتکلیف مانده است.

خبرنگار «نود اقتصادی» کسب اطلاع کرد؛
وام ۳۰ ساله کم‌بهره اعضای هیئت‌مدیره بانک رفاه کارگران به خودشان !


پربیننده