شاخص کل بازده نقدی و قیمتی بورس اوراق بهادار تهران ۸۶۲ واحد رشد کرد و به رقم ۱۶۴ هزار و ۸۲۹ واحدی رسید.  همچنین شاخص کل هم وزن با ۱۷۹ واحد افزایش رقم ۲۸ هزار و ۴۳۴ واحدی را تجربه کرد.

شاخص آزاد و شناور نیز با ۹۷۱ افزایش ۱۷۹ هزار و ۵۶۴ واحدی را تجربه کرد. در ‌عین ‌حال شاخص بازار اول و بازار دوم هر کدام به ترتیب ۸۴۵ و ۷۰۴ واحد رشد کردند.  

امروز برخی از نمادها در گروه پتروشیمی در کنار تعدادی از نمادهای بانکی روی شاخص کل تاثیری کاهنده داشتند. از جمله آن می‌توان به پتروشیمی مبین، بانک ملت، سرمایه‌گذاری غدیر و پتروشیمی پردیس اشاره کرد.  هر یک از شرکت‌های یاد شده به ترتیب ۱۲۶، ۲۷، ۲۰ و ۱۴ واحد تاثیر کاهنده روی نوسانات شاخص های بازار داشتند.

در ‌عین ‌حال برخی از نمادهای شرکت های معدنی، پالایشی و تعدادی از فلزی ها روی شاخص کل تاثیر مثبت گذاشتند. معدنی و صنعتی چادرملو، پالایش نفت اصفهان و فولاد مبارکه اصفهان جزو این شرکت ها بودند که هر یک به ترتیب ۱۲۲، ۱۰۹ و ۹۶ واحد تاثیر افزاینده روی شاخص‌های بازار داشتند. همچنین نماد بانک تجارت نیز جزو نمادهایی بود که به افزایش شاخص کمک کرد.

امروز در گروه خودرو و ساخت قطعات قیمت‌ها روند کاهشی را سپری کرد. به طوری که اکثر سهم‌ها از نیم درصد تا کمتر از دو درصد افت قیمت را تجربه کردند. البته تعدادی از سهم ها نیز با رشد آرام قیمت روبرو شدند.

در گروه عرضه برق، گاز، بخار و آب گرم نیز روند قیمت بیش از سهم‌ها کاهشی بود که بیشترین کاهش در این گروه پتروشیمی مبین آن را تجربه کرد. در این سهم صف فروش مشاهده می‌شد.

در گروه استخراج کانی‌های فلزی نیز قیمت سهم‌ها افزایشی بود. در این گروه قیمت‌ها عمدتا تا دو درصد افزایش پیدا کرد.

ارزش معاملات بورس تهران به رقم ۴۴۳ میلیارد تومان رسید که این رقم ناشی از دست به دست شدن ۱.۸ میلیارد سهم و اوراق مالی طی ۱۴۶ هزار و ۸۱۳ نوبت داد و ستد بود.

شاخص کل فرابورس نیز با یک واحد رشد مواجه شد و در رقم هزار و ۹۴۴ را تجربه کرد. ارزش معاملات این بازار به رقم ۱۰۰۶ میلیارد تومان رسید و حجم معاملات ۷۹۸ میلیون سهم اوراق مالی را تجربه کرد.